ВРТ-ТЕСТ: ОБСТЕЖЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Клініка 4D проводить вегетативно-резонансне тестування (ВРТ тест) - обстеження всього організму в Рівному на сучасній апаратурі фірми «ІМЕДІС»


Клініка 4D придбала найсучасніший апарат для проведення вегетативно — резонансного обстеження всього організму. Методика дозволяє швидко та достовірно визничити стан всіх огранів та систем, наявність алергенів, бактеріальні, паразитарні, вірусні та грибкові обтяження.
Обстеження проводять висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти.

Сьогодні все більше і більше людей прагнуть знати про своє здоров'я все, щоб не хворіти. Але не завжди є достатньо коштів і часу для того, щоб пройти комплексне обстеження всього організму і відвідати масу лікарів. Тепер така можливість є!
За допомогою методу вегетативно-резонансної діагностики (вега тест) протягом півтора-двох годин проводиться комплексне обстеження всього організму. Дана діагностика дозволяє з високою точністю досліджувати і діагностувати стан всіх внутрішніх органів і систем організму, виявити порушення в їх роботі, визначити наявність бактеріальних або вірусних інфекцій. Ми постійно розширюємо перелік послуг, які працюють на комплексне оздоровлення організму!  

Сучасна медична наука впроваджує все нові методи діагностики та лікування. Вже звичними стали магніто-резонансні та комп'ютерні томографи, апарати ультразвукового обстеження і т.д. Одним з таких  методів діагностики є вегетативно-резонансне тестування (ВРТ, або Вега-тест). Цей метод використовує явище резонансу в структурах людського організму. Принцип роботи діагностичного апарату фірми «ІМЕДІС» полягає в резонансі електромагнітних частотних коливань, що посилаються з апарату, з електромагнітними частотами самого організму людини. Живий організм і його системи є джерелами надзвичайно слабких електромагнітних коливань. Електромагнітні коливання в організмі - це рівень управління, вони стимулюють і контролюють всі процеси життєдіяльності в організмі. При впливі хвороботворних факторів виникають нові джерела електромагнітних коливань - патологічні, не характерні для організму. Організм занедужує в тому випадку, якщо він не може підтримувати рівновагу між фізіологічними і патологічними електромагнітними коливаннями і не здатний знизити патологічні коливання до мінімального їх рівня.


Вегетативно-резонансне тестування дозволяє встановити точний діагноз не менше ніж в 87% випадків:
 • провести ранню діагностику різних порушень на етапі розвитку хвороби, коли її симптоми не виражені або відсутні;   
 • оцінити стан нервової, ендокринної, імунної, гормональної, мікроелементної систем;   
 • визначити вплив на людину патологічних факторів: екологічних, електромагнітних, геопатогенних, радіоактивних, токсичних, хімічних, наркотичних і алкогольних;   
 • здійснити ранню діагностику раку;   
 • виявити порушення в харчуванні;   
 • діагностувати захворювання у всіх системах і органах людини;   
 • діагностувати інфекції, все мікроорганізми, внедрившиеся в організм людини (віруси, бактерії, найпростіші, глисти-паразити) і визначити першопричину захворювань;   
 • по уточненому методу вегетативно-резонансного тестування (ВРТ) визначити точне місцезнаходження паразитів, патологічного вогнища;   
 • діагностувати алергени; 
 • визначити адаптаційні резерви організму;   
 • здійснити індивідуальний підбір лікарських препаратів
Клініка 4D пропонує всім бажаючим пройти тестування для вирішення проблем зі здоров’ям:
Вичерпне обстеження – одночасно діагностує весь організм, а не окремі органи та системи.
Швидкість – Ви дізнаєтесь результат обстеження вже за 30 хвилин, це дозволяє вчасно розпочати необхідне лікування та уникнути ускладнень.
Безпечність – апарат працює без опромінення та не викликає побічних дій. Такий метод комп’ютерної діагностики безпечний навіть для вагітних та дітей від трьох років.
Зручність – за потреби обстеження можна пройти одразу всією сім’єю.
Без роздягання – показники зчитуються з долоні.
Економія часу та грошей – всього за 2-3 години вся сім’я отримає необхідну інформацію про стан здоров’я, а помірна ціна робить таку діагностику загальнодоступною.

Вегетативно-резонансне тестування (ВРТ)  організму, проведене нашим спеціалістом, допоможе не  тільки виявити та усунути причини захворювань, але і підібрати  правильне, ефективне і кваліфіковане лікування, посилити імунітет, комплексно зміцнити  здоров’я, очистити організм від шкідливих речовин і нормалізувати вагу. Ми пропонуємо вам пройти комплексну сучасну діагностику організму, яка забере всього 1,5 години вашого часу. Не варто відтягувати можливість подбати про своє здоров’я! Краще  не відкладати діагностику організму та лікування захворювань на потім - це може призвести лише до поглиблення проблеми. За  півтори години можна провести повне обстеження організму і отримати інформацію про стан здоров’я без нанесення найменшої  шкоди здоров’ю пацієнта - то ж подбайте не тільки про своє здоров’я, але й про здоров’я близьких!
Результати всіх діагностичних обстежень і тестів зберігаються в базі даних, їх при необхідності легко відновити.
До Ваших послуг адміністратор, який допоможе Вам спланувати процес проходження діагностичного обстеження таким чином, щоб усі процедури зайняли мінімум часу. Телефони для запису і довідок:
(0362) 43-83-10
(050) 435 21 82
(096) 391 97 08
прийом: понеділок-п’ятниця - з 8.00 до 19.00
субота - з 9.00 до 14.00

Коментарі